Op 10 januari zal ds Adriaan Plantinga worden bevestigd als predikant van onze gemeente. Omdat er maar heel weinig mensen in de gelegenheid zullen zijn om hem dan persoonlijk te verwelkomen, hebben we (de predikanten) daar iets op bedacht. We gaan gebruik maken van de Whatsappgroep Digitaal Koffiedrinken. Voor wie die niet kent, dat is een groep waarin mensen na de kerkdienst digitaal op de koffie komen bij elkaar. Even napraten na de dienst, indrukken delen. Zou het niet mooi zijn wanneer in die groep na de dienst ds Plantinga hartelijk welkom geheten wordt?! Hij wordt ook lid en kan zo de gelukwensen direct in ontvangst nemen. En dan als het even kan met een foto of filmpje van u met uw naam erbij. Dan leert hij gelijk een (hopelijk) heel stel namen en gezichten van onze gemeente kennen.

De groep bestaat momenteel uit 77 deelnemers en dat is best veel maar er is ruimte voor nog veel meer. Hoe meer apps hoe meer vreugde (in dit geval). HJ van de Kolk is beheerder van de groep. Als u een berichtje stuurt naar zijn mobielnummer, 0625082584, dan maakt hij u lid en kunt u Adriaan virtueel begroeten.

ds Atzo Nicolai